.

.

kafear Nonstick Силикони Baguette Пан - Калап за француски Леб Печење 3 Бран Лебови се Пече Мувла Леб Кифла Пан Кујна Печење Tools. (црна)

kafear Nonstick Силикони Baguette Пан - Калап за француски Леб Печење 3 Бран Лебови се Пече Мувла Леб Кифла

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

☛【Силикони Baguette и Леб Пан】 : Ова baguette Тави е направен од висок квалитет на храна одделение силиконски, BPA free, можете да уживате во вашите готви торта.Тоа може безбедно да се користи во микробранова, машина за миење садови, фрижидер и од рерна -40℉~446℉(-40℃~230℃) .Со овој baguette печење послужавник, ќе може да се готви професионален изглед baguettes дома. ☛【Лепи Функција】 : Силикони baguettes тави за печење плех е доволно флексибилен за да го ослободи нивните содржини со леснотија, само треба да се појави надвор колачи со притискање со прст, природно не-стап за брзо ослободување, лесно да се исчисти.Кажете збогум на впива и чистење метал bakeware засекогаш. ☛【Мулти-Цел】 : Со овој леб послужавник, можете лесно да се направи вкусна пченичен леб, baguettes, на топли кучиња, итн .Совршен за појадок, попладне чај и така натаму.Без разлика печење или замрзнување, нашиот Леб Леб калапи можат да го издржат тоа.Семоќниот за печење. ☛【Лесно Чистење】 : Ако ова е вашиот прв пат со користење на силиконски bakeware, ти никогаш нема да се вратиме на метал оние.Нашите силикони кифла тави се супер лесно да се чисти.Само стави тави во машина за миење на садови или користете топла вода & сапун и да се исчисти е направено.Тоа е колку е лесно е!. ☛【Висок Квалитет на Гаранција】 : Ние секогаш се стреми кон обезбедување на најдобрите производи и врвна услуга за секој клиент и пријатели.Ако постои било каков проблем со силиконски француски леб пан, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена .Ние преземе целосна одговорност за квалитетот на нашите производи и ќе направиме се во наша моќ да се реши вашиот проблем брзо и ефикасно!.Боја : Црна.

Главните карактеристики

Избор на клиент