.

.

BenBoy на Жените на Отворено Водоотпорен Windproof Руно Тенок Товар Снег Скии Пешачење Панталони

BenBoy на Жените на Отворено Водоотпорен Windproof Руно Тенок Товар Снег Скии Пешачење Панталони

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

Патент затворање.Материјал : пешачење панталони се изработени од 92% полиестер и 8% spandex, кои се водоотпорни, windproof, топло,отпорни на абразија,не pilling и удобен.Мулти патент џебови ажурирајте го вашиот телефон,копчиња,кредитни картички и други лични предмети безбеден.Тенок одговара пешачење панталони со прилагодливи корселе со појас,patckwork колена,steric коленото пикадо и уникатни zippered товар џебовите на бедрото дел.Водоотпорен windproof отворено панталони со руно обвивка,бидете топли и суви во ладно и windy времето.Стилски снег панталони за жени,совршен за зимски активности на отворено како пешачење,mountaineering,кампување,скијање,сноубординг,качување,мраз спорт.Answer : ___________________________ NOTE : Почитувани клиенти, ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви обезбедиме најдобро решение за вас.Водат ткаенина - 92 % Полиестер, 8% spandex.Еластична корселе го прави вашиот половината удобно.Засилен сокриени тока затворање прави вашиот фустан послободно.Патент џебови ажурирајте го вашиот телефон,копчиња и други лични предмети безбеден.Колената крои се користи носат-отпорни ткаенини и дизајниран со pleats, овозможува голема мобилност околу коленото област, кога ќе се наведнуваат и клеча.Водат ткаенина - 92 % Полиестер, 8% spandex.Еластична корселе го прави вашиот половината удобно.Засилен сокриени тока затворање прави вашиот фустан послободно.Патент џебови ажурирајте го вашиот телефон,копчиња и други лични предмети безбеден.Колената крои се користи носат-отпорни ткаенини и дизајниран со pleats, овозможува голема мобилност околу коленото област, кога ќе се наведнуваат и клеча.

Главните карактеристики

Избор на клиент