.

.

Дивјак БНП-F970 2-Pack 6600mAh Литиум-Јонска Батерија со Полнач за Sony Дигитални Камери и Camcorders

Дивјак БНП-F970 2-Pack 6600mAh Литиум-Јонска Батерија со Полнач за Sony Дигитални Камери и Camcorders

DEN 1524.00

Пристапност
Во достапна форма

Дивјак 2x Литиум-Јонска Батерија - Приклучок - Savage На 90-Ден Гаранција.Литиум јонска. 7.2 Volts.Декодирани.Dual напон.Севиџ Литиум Јонска Батерија 2-Pack & Полначот обезбедува рентабилно алтернатива за неколку Sony батерии и може да се купат како замена или дополнителни единици да ги собере различни Севиџ LED светла.Достапни во F750 и F970 стилови.

Главните карактеристики

Избор на клиент