.

.

Recon 264136BK LED Фендер Светлина, Црна

Recon 264136BK LED Фендер Светлина, Црна

DEN 2405.28

Пристапност
Во достапна форма

Направен во сад.Пакет димензии : 3.81 cm (H) x 20.066 cm (L) x 20.573 cm (W).Пакет Тежина : 0.400 lbs.Тип на производ : АВТО ДОДАТОК.Ford 11-12 superduty dually фендер леќи (4-парче сет) со 2 црвени Л. Д. Г светла и 2 килибарните L. E. D. lights - пушеле леќа со црн тапацир.

Главните карактеристики

Избор на клиент