.

.

Lovejoy 69790438245 HERCUFLEX FX Серија 38245 FX 2S Челик Цврсти Центар, 18 мм Понесе, 106.9 mm OD, 6 mm x 2.8 mm Keyway, 62 мм Должина Преку Создаден

Lovejoy 69790438245 HERCUFLEX FX Серија 38245 FX 2S Челик Цврсти Центар, 18 мм Понесе, 106.9 mm OD, 6 mm x 2.8

DEN 7732.80

Пристапност
Во достапна форма

Обвиткан завртки.Совршеност понесе и вртежен момент капацитет. 1.5° на неусогласеност на опрема мрежа.Подобрена fastener отпорност на корозија.Напредни печат дизајн интензивирање на загадување на отпор.На Hercuflex спојка има зголемување на номиналниот вртежен момент, поголеми максимална понесе големина и подолг живот.Тоа е заменлива со стандардни AGMA страната интерфејс.

Главните карактеристики

Избор на клиент