.

.

Rubie е Костим Ко Мажи Тело Боја

Rubie е Костим Ко Мажи Тело Боја

DEN 28.80

Пристапност
Во достапна форма

100% Човекот Направени Материјали.Увезени.Рака Мие. 3.4-Унца цевка на телото боја.Лесно да се примени и ги отстранува со сапун и вода.Одлично за костими, шминка или секојдневна забава.Rubie е нуди одмор и новина носии и додатоци во стилови и големини за целото семејство.Семејство-фокусирани, и со седиште во U. S. A. бидејќи 1951 година, Rubie е има класичен и лиценцирани носии и додатоци во стилови и големини за вашиот целото семејство.Телото боја новина козметички.Лесно да се примени и едноставно да се отстрани.Одлично за костими, шминка или секојдневна забава.Rubie е нуди одмор и новина носии и додатоци во стилови и големини за целото семејство.Rubie на телото бојата е лесен за употреба и е одлична за костим изгледа, како и секојдневните забава.Достапни во широк спектар на бои, вклучувајќи ги и розова, црвена, портокалова, жолта, зелена, сина, виолетова, бела и црна.Rubie е Костим компанија е носеа костими и прибор за светот уште од 1950 година. Како светот е костим лидер, ние се земе сериозно мисија е да се направи облекување на забава.Маскоти, изнајмување квалитет носии, маски, перики, додатоци, чевли, и секоја значајна лиценцирани костим што би било кога сакате да се носат може да се најде под Rubie е бренд.Уште семејство во сопственост и уште семејство фокусирани, Rubie е носи забава за секоја сезона ноќта на Вештерките, Божиќ, mardi gras, Велигден, и сите во-помеѓу.

Главните карактеристики

Избор на клиент