.

.

ДЕВОЈКА СОБИРАЊЕ FIREWOOD ВО ЗИМА NEEDLEPOINT ПЛАТНО САМО, НЕ КОМПЛЕТ

ДЕВОЈКА СОБИРАЊЕ FIREWOOD ВО ЗИМА NEEDLEPOINT ПЛАТНО САМО, НЕ КОМПЛЕТ

DEN 2090.40

Пристапност
Во достапна форма

NEEDLEPOINT ПЛАТНО САМО.НЕ КОМПЛЕТ.БЕЗ ВЛАКНА Е ВКЛУЧЕНА.ОВА Е NEEDLEPOINT ПЛАТНО САМО.БЕЗ ВЛАКНА Е ВКЛУЧЕНА.ТОА НЕ Е КОМПЛЕТ.ПЕЧАТЕНИ ВО БОЈА НА АНТИЧКИОТ ПЕНЕЛОПЕ ПЛАТНО.ПЛАТНО ГОЛЕМИНА : 18" X 23" ДИЗАЈН ОБЛАСТ Е 14 1/2" X 19 1/2" БОЈА БЛОКОВИ НА СТРАНАТА НА ПЛАТНО И ПРИКАЗ НА ГРБОТ ЛИСТАТА БОЈА БРОЕВИ И КОЛИЧЕСТВОТО НА ВЛАКНА Е ПОТРЕБНО ДА БОД НА ДИЗАЈН.

Главните карактеристики

Избор на клиент