.

.

Божиќ Коса Клипови за Жени, Девојки Ирваси Божиќ Венец Коса Клип Празник Кристал Снегулка Шноли Празнична Партија на Косата Додаток Подароци (Стил Венец+Elk)

Божиќ Коса Клипови за Жени, Девојки Ирваси Божиќ Венец Коса Клип Празник Кристал Снегулка Шноли Празнична Партија

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

❉ Божиќ Коса Клип Облекување на вашиот малку девојки повеќе слатки, мода и атрактивни со нашиот Божиќ тематските коса клипови.Еден пакет, вклучувајќи elk коса клип и венец hairpin, карактеристики искра кристал и емајл украсени, овие Божиќ украс клип одговара на вашиот било Божиќ облека, headband, капи и маици. ❉ Празник Шноли Овие празнична кристал коса barrettes во светли класичен Божиќ црвена, зелена и златна бои, лесно може да додадете искра и сјај на секој празник облека, од вашиот ugliest џемпер Божиќ во вашата Партија костими, дефинитивно го зграби секоја луѓе внимание како го слават оваа празнична сезона. ❉ Таписерии Изработка & Големини Нашиот празник коса клипови се направени од високо квалитетна позлатен легури, емајл и cz кристал, nickle слободни, доведе слободни.Должина : 2.3 инч .Можете да го носат нив да се создаде добар Божиќ атмосфера, овие костими косата додаток исто така, може да се подобрат вашите цели се облекуваат. ❉ Идеален Божиќ Подарок Нашиот Божиќ headwear може да се користи како специјален подарок за вашите пријатели или семејства на роденден, денот на Благодарноста, Божик, Нова Година, Денот на Вљубените, итн.Совршен празнична декорација се сигурни да се стави веселата насмевка на некој лице.Тие исто така се сигурни да се биде убав и прифатлива прилог на вашиот одмор оркестарот. ❉ Гаранција и Сервис 100% ризик, 30 дена гаранција за враќање на парите без причина.Било каков проблем со нашиот зимски одмор на косата додаток, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се справи со тоа за вас како е можно поскоро.Уживајте во вашиот Божиќ сезона☺.Моделот Име : Стил Венец+Елен.

Главните карактеристики

Избор на клиент