.

.

Лица Со Kishu Бебе - Органски Памук Bibs за Девојки - Сет од 6 Fairtrade & GOTS Заверена Пом Пом Bibs

Лица Со Kishu Бебе - Органски Памук Bibs за Девојки - Сет од 6 Fairtrade & GOTS Заверена Пом Пом Bibs

DEN 1151.52

Пристапност
Во достапна форма

На еко-свесни алтернатива на вашиот типичен 10-Пакет на евтини, беспомошна, лошо направени bandana лига bibs дека почнете да се распаѓа по едно миење.Уметничките направени во Индија од страна на високостручен казанџии заработка фер живеење плата под GOTS Органски прилагодливи вратот со прилепува за совршено се вклопуваат; се препорачува за возраст од 6 до 36 месеци.Сет од 6 органски бебе девојка bibs со боја на слонова коска пом пом уреденост.Уметничките направени во Индија од Fairtrade & GOTS сертифициран 100% органски памук муслин (ексклузивно на трим).Вклучени во Британската Мода Магазин.Бои вклучени : 1. Теал (Жад) 2. Античкиот Розова (Smoky Розова) 3. Виолетова (Патлиџани), 4. Лица Сина (Избледени Морнарица) 5. Жалфија (Светлина Нане Зелена) 6. Синап (Жолт).

Главните карактеристики

Избор на клиент