.

.

Lazzzy Везени Чиста Завеси Флорални Лист Бела Чиста Завеса за Спалната соба Дневна Соба и Кујна Селски Voile Drapes Приватност Прозорецот Третман Сет од 2 Панели 95 Инчи Долг

Lazzzy Везени Чиста Завеси Флорални Лист Бела Чиста Завеса за Спалната соба Дневна Соба и Кујна Селски Voile

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

Подготвени Направи : Пакетот вклучува 2 везови лист чиста завеси.Секој мерки 55"W (110"W за пар).Секој полу чиста завеса панел функции со 1.6" matte сребро grommet кои одговараат на стандардни или декоративни завеса род.Лесно виси и smoth отвори-затвори!.Деликатна Везени Дизајн : Неговата лист графички модел со проѕирен drape дизајн, доведување двајцата гроздобер грациозен и префинет стил на соба, додека деликатна везови се создаде димензионални издигнувања и падови за дополнителна длабочина.Добиете овие да се создаде светлината и грациозен удобен соба!.Светлината Ширењето на : Нашата voile чиста завеса е дизајниран да ви помогне работа, спиење и да живеат со помалку одвраќање од сончевите зраци.Изработени со квалитетни материјали што изгледа лесни и елегантни, таа, исто така блокира несакани светлина и нуди само на точниот износ на приватност.Флексибилност : Овие чиста прозорец третмани се достапни во различни големини, кој изгледа одлично за спална соба, дневна соба, трпезарија, бебе соба, кујна, лизгачки врати, вратата.Овие панели се погодни за секојдневен, гроздобер и европски стил.Лесно Нега : Нашата симпатична чиста завеса се направени да траат.Тие може да withstands машина за миење со ладна вода и ја собори сува во нежни амбиент.

Главните карактеристики

Избор на клиент