.

.

amuzer Градина Метал Спреј Пиштол, 2 Прилагодливи Проток на Вода, Висок Притисок Спреј Млазницата за Растенијата Наводнување, Чистење, Автомобил за Перење и домашни Ми

amuzer Градина Метал Спреј Пиштол, 2 Прилагодливи Проток на Вода, Висок Притисок Спреј Млазницата за Растенијата

DEN 377.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Сосема нов и висок квалитет, никогаш не се користи.Нерѓосувачки челик sprinkler главата може да се прилагоди, а големината на спреј може да се прилагоди од страна на ротирање на sprinkler главата.Продолжен нерѓосувачки челик млазницата, длабоко во аголот на тркало на автомобилот чистење.Дршката на вода пиштол е изработен од тврда пластика, ве молиме да се биде внимателен за да се избегнат било какви насилни паѓање или несреќа кога се во употреба.Едно парче pacifier брз приклучок, само се применуваат за автомобил мие брз приклучок pacifier конектор.Почитувани купувачи, добредојдовте на нашата продавница, ние ќе ви обезбедиме квалитетна услуга.Спецификации : Боја : црна, сребрена Материјал : пластични, метални Користи : автомобили, мотоцикли, велосипеди за чистење, итн.Карактеристики : Метал долго род, може да се чистат во аголот, спреј, директна спреј, слободен за да се префрлите Производ големина : околу 32*16*3cm, интерфејс дијаметар 16mm Забелешки : 1. Ние нудиме јасни слики, мерења каде што е можно. 2. Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни прикази. 3. Таму може да биде мала грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум пред да го купите. 4. Ве молиме оставете порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Пакување листа : 1* Вода пиштол Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги објасни тоа за вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент