.

.

Колумбија машка Бела Надвор II Изолирани Omni Топлина Маскирани Јакна

Колумбија машка Бела Надвор II Изолирани Omni Топлина Маскирани Јакна

DEN 2485.68

Пристапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Увезени. 100% Полиестер Изолирани маскирани комплетна поштенски јакна.Отпорен на вода ткаенина.Прилагодливи худ.Безбедна страна џебови.Omni-топлина технологија ви држи топло и суво.Школка 100% полиестер.Поднесување : 100% полиестер.Обвивка : Omni-Топлина Рефлексивни 100% полиестер.Изолирани маскирани комплетна поштенски јакна.Omni топлина технологија ви држи топло и суво.Прилагодливи худ.Безбедна страна џебови.Колумбија лого.Полиестер.

Главните карактеристики

Избор на клиент