.

.

Индијанци Наследство Домородните Бејзбол Капа Деца возач на камион Шапка Мрежа Капа за Момчиња и Девојчиња

Индијанци Наследство Домородните Бејзбол Капа Деца возач на камион Шапка Мрежа Капа за Момчиња и Девојчиња

DEN 197.28

Пристапност
Во достапна форма

Индијанци Наследство Домородните Капа За Деца, Ова Е Одличен И Забавно Искуство.Индијанци Наследство Домородните Мрежа Капа Остане Безбеден Под Сонце Во Текот На Летото : Ако Немате Доволно Сонце Мерки За Заштита, Ве Молиме Да Оди На Прошетка Надвор За Да Се Избегне Штета На Здравјето И Безбедноста.Во споредба со Други Капи, Тие Не го Направат Вашиот Шеф е Премногу Жешка.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.65"(Прилагодливи );Гребенот Ширина : 6.33"Ќе Љубов Материјал И Тоа Е Одлично За Работи Без Правење на Вашата Коса Испотени.Топката Капа Околност : 50-55cm/19.На Унисекс Дизајн Го Прави Совршен За Момчиња И Девојчиња.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.Индијанци Наследство Домородните Деца Безбол Капи Гребенот На Шапка Е Силна И Текстура, Едноставно Без Деформација, Sunshade И Песок-Доказ, Трајни, Добра Отпорност На Топлина, На Врвот На Капа Е Засилен, А На Предната Страна На Шапка Е Наредени Со Сунѓер Композитен Слој, Кој Е Удобно И Стилски Да Се Носат.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. ✔️ Покрај Тоа, Нашата Поддршка Е Сигурен ✔️ Контактирате За Било Забавно!.Тоа Е Идеален Придружник За Вашиот Активен Животен Стил.75", На Висина На Капа : 11cm/4.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Доверба Нашите Материјали И Производи.Овој Кул Бејзбол Капа Е Исто Така Убав Подарок За Вашето Семејство, Деца.✔️лесни/Трајни/Мазна.На Лесен-За-Користење На Копче Затворање Може Да Се Прилагодите На Бејзбол Капа За Да Се Носат На Глава, И Секогаш Да Се Обезбеди Максимална Удобност И Строго Се Вклопуваат.На Задната Страна На Шапка Користи Шифрирана Pc Нето, Која Има Добра Вентилација Функција, Која Е Природен, Удобно И Да Дише.Се Носи На Малку Екскурзии Тука И Таму И Ќе Ви Се Љубовта.

Главните карактеристики

Избор на клиент