.

.

WYFGL Двојно Двострано Немој да Одиш По Мене Gadsden Црна Американското Знаме 3×5 Ft 3Ply Тешки Трајни Жив Печати Двојно Stitched Чај Партија Rattlesnake Затворен Отворено Банер Оркес

WYFGL Двојно Двострано Немој да Одиш По Мене Gadsden Црна Американското Знаме 3×5 Ft 3Ply Тешки Трајни Жив Печати

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

[Добар Материјал] : Двете страни на знамето се направени од 100 D полиестер платно, со слој од сенчење платно во средината. [Живописни Бои] : и Двете страни се на знамето што се испечатени од страна на напредна технологија на печатење.Таа има светли бои и не е лесно да исчезнат. [Добро Направени] : знамето е направена од полиестер платно печатени на двете страни и слој од сенчење крпа.Белиот дел е составен од 300 D Оксфорд ткаенина и две месинг grommets, што го прави знаме посилни и полесно да летаат. [Применливи Прилики] : знамето е погоден за виси во затворен простор и на отворено, и можете да со гордост го прикажете вашиот знаме во секое место. [За Нас] : WYFGL е професионална знаме што компанијата.Имаме доверба во нашите производи и да се обезбеди 6-месец обезбедување на квалитет за знамето.Ако имате било какви прашања, контактирајте со нас за враќање.

Главните карактеристики

Избор на клиент