.

.

Печат-Еднаш Мулти Површина 1 Галон

Печат-Еднаш Мулти Површина 1 Галон

DEN 276.00

Пристапност
Во достапна форма

Мулти-Површина се Концентрира е разредена 1 : 1 со чиста вода и да се создаде крајната 2 Литри на НАНО формула.На база на вода формула се протега на корисниот век на дрво, бетон, тули & плочи.Лесно да се применуваат со сапун и вода расчистување.Мулти-Површина Концентрат со НАНО длабоко продира површината за да се заштити & стабилизирање на дрво, бетон & ѕидани од неповолните временски услови , вклучувајќи сол вода спреј.Тоа создава флексибилна, дише бариера со премачкување на дрвните влакна и конкретни порите, спречување на вода ingress.Оправдано да се спречи долгогодишна вода во акумулацијата до 10 години на хоризонтална и 6 години за вертикални површини.

Главните карактеристики

Избор на клиент