.

.

Tubibu Маслиново Дрво Мини Чаши Сет од 6 рачно изработени Чинии, рачно изработени Дрвени Мини Чинии

Tubibu Маслиново Дрво Мини Чаши Сет од 6 рачно изработени Чинии, рачно изработени Дрвени Мини Чинии

DEN 717.60

Пристапност
Во достапна форма

ПАКЕТ ОД 6 МИНИ рачно изработени ЧИНИИ - Ние тоа го направи со рака.Секој сад е единствена, тоа доаѓа малку различни во боја, форма, текстура.Мирис на дрво носи во природата.Врежан Од едно ПАРЧЕ со Висок Квалитет Маслиново Дрво, БЕЗ ЛЕПАК !Има мазна површина.НЕГА : Светло ги со маслиново масло да се врати на дрво во неговата оригинална сјај.Не се стави во садот за миење (рака мие само).ГРОЗДОБЕР ИЗГЛЕД - Трајни изградба обезбедува долготрајни квалитет,Мода и делукс дизајн со насочат изглед.Правоаголни големина 2.36" Дијаметар - 0.79" Висина.Супер Лесно да се чисти.Пакетот вклучува 6 парче на маслиново дрвени чинии.Чинии се многу мали.Ве молиме преглед на димензиите предвидени.Големина На : Мали Чинии.

Главните карактеристики

Избор на клиент