.

.

TOAOB 200pcs 8 Бои Leverback француски Earring Куки Противалергиски Месинг Dangle Earwires со Отворен Циклус 10x15mm Earring Делови Накит Одлуки Наоди

TOAOB 200pcs 8 Бои Leverback француски Earring Куки Противалергиски Месинг Dangle Earwires со Отворен Циклус

DEN 208.56

Пристапност
Во достапна форма

Големина : за 10мм/0.4" широк, 15mm/0.6" долго, дупка : 1mm.Количина : околу 200 парчиња во вкупно, секоја боја 25 парчиња.Материјал : Месинг; Месинг обезбедува добра formability, доведе слободни, никел слободна,безбедна и издржливи, нема да ти се алергични на него. 8 Мешани Бои : Антички Бронза, Антички Црвено Бакар, Златна, Сребро, Платина, Црна, Розово Злато, Coppery; ги задоволат вашите различни потреби за накит одлуки, кои ви даваат повеќе избор.Овие убави earring куки ќе ви даде крајна допир на убавина, елеганција и квалитет.Креирајте нова класична earring за мода.Безбедна leverbacks со отворен обрачот,сјајна, мали, лесни, не може да падне и да се изгуби,ќе ви овозможи лесно да додадете beaded dangles линкови шарм или капки за да се направи уникатен стил капка обетки.Спецификација : Материјал : Месинг Боја : Антички Бронза, Антички Црвено Бакар, Златна, Сребро, Платина, Црна, Розово Злато, Coppery Големина : 10x15mm/ 0.4"x0.6" Функција : Месинг leverback обрачот обетки, доведе слободни & никел слободни Snap назад за безбедност, обетки не може да падне и да се изгуби, удобен за носење Убава earring куки ќе ви даде крајна допир на убавина, елеганција и квалитетот на Овие француски уво жици работат одлично за вашето earring проекти, лесно да се одговараат со различни beaded dangles, синџир или pendant Пакет Вклучуваат : 200 x leverback earring куки(8 бои,а секоја боја на 25pcs) Забелешка : 1.Овие слики се прикажани репрезентации на објекти,ќе ја добиете вистинската големина предмети. 2.Слики може да се појави поголем на вашиот екран.Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.Ве молиме двојно проверете ја големината пред купување.

Главните карактеристики

Material:
Brass
Color:
Antique Bronze, Antique Red Copper, Golden, Silver, Platinum, Black, Rose Gold, Coppery
Size:
10x15mm/ 0.4”x0.6”
Feature:
Brass leverback hoop earrings, lead free & nickel free :
Snap back for security, earrings cannot fall out and get lost, comfortable for wearing :
Beautiful earring hooks will give you the ultimate touch of beauty, elegance and quality :
These French ear wires work great for your earring projects, easy to match up with different beaded dangles, chain or pendant :
Package Include:
200 x leverback earring hooks(8 colors,each color of 25pcs) :
Note:
1.These pictures shown are representations of the items,you’ll receive the actual size items. :
2.Images may appear larger on your screen.Color may vary slightly due to the color setting of each individual monitor. Please double check the size before purchasing. :
Избор на клиент