.

.

Канцеларија Пенкала/Сет од 5 Смешно Ballpoint Пенкала - Жив Боја Со Забава Новина Пенкала

Канцеларија Пенкала/Сет од 5 Смешно Ballpoint Пенкала - Жив Боја Со Забава Новина Пенкала

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

Неверојатен сет на 5 црно мастило ballpoint пенкала со 5 пораки. 5 Пенкала - секој 5.63" долго, метал убаво пондерирана пенкала, средна црна топка точка мастило.Доаѓа во јасна zip заклучување торба - совршени за kinki!Секоја понуда / порака на пенкала, обезбедува дневно инспирација како што запишете ги вашите соништа, идеи, да се направи листите, и многу повеќе.Accessorize вашето биро и да додадете малку sass на вашата работа простор со овие страшни пенкала,направи сите луѓе се смеат со овие смешни новина пенкала.Perfectfor соработници, вработени, пријатели, дипломирањето, и роденденски подароци.Карактеристики : смешни ballpoint пенкало има 5 различни светли бои .Едноставни и стилски, пишување непречено.Материјал : Metal Pen школка : Црно пенкало гласи : FUCK THATBrown пенкало гласи : FUCK ITGreen пенкало гласи : FUCK MEGrey пенкало гласи : FUCK THISRed пенкало гласи : FUCK YOUInk боја : black Note : бојата може да постои мала разлика помеѓу слики и примени на производите како резултат на различните екрани екранот, ве молиме да се разбере.

Главните карактеристики

Избор на клиент