.

.

MOELAKY 32 Инчен Круг ВОДЕНА Бања Огледало,Водоотпорен Монтира на Ѕид Огледало Шминка,3000-6400K,Dimmable,Меморија Допир на Копче,CRI>92,Големи Анти-Магла Запалени Огледало Шминка

MOELAKY 32 Инчен Круг ВОДЕНА Бања Огледало,Водоотпорен Монтира на Ѕид Огледало Шминка,3000-6400K,Dimmable,Меморија

DEN 5039.76

Пристапност
Во достапна форма

LED суета огледало боја температура се префрлите од 3000 K топла светлина да 6400 K бела светлина, долго притиснете го прекинувачот копче за да ја прилагодите светлината интензитет од 10% - 100% според вашата потреба, носи удобно визуелна осветлување во вашата бања, без треперење.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.LED светлата се готови да се покрие назад на круг суета огледало, така што тие не се изложени, од една страна, која се одразува повеќе светлина за подобра шминка апликација.Назад железо плоча со бела боени третман не само што ја зголемува појавата на овој паметен огледало , но исто така го спречува rusting, силен и издржлив, безбеден и сигурен.Ѕид-монтирани ретровизори со користење на Z-Бар закачалка дизајн, само се измери растојанието на ѕидот, вградени ноктите, можете да нежно се откажам огледало, лесен,безбеден и удобен.【Обезбедување на квалитет】 : 5 MM HD еколошки бакар-слободен led осветлени огледала, донесе премија материјал и процесот се користи во процесот на производство за да се постигне висока дефиниција слики.Нашата анти-магла суета огледало функција водоотпорен и влага-доказ запечатени железо диск,со Силиконска лента печат заштита, IP44 го оценувате да се обезбеди безбедно осветлување во влажни бања средини. 【Анти-Магла & IP44 Водоотпорен】 : LED осветлен огледало има анти-магла функција, само треба да го допрете го прекинувачот автоматски да внесете анти-магла држава, секогаш имајте јасна рефлексија на сликата. 【Dimmable Меморија】 : Интелигентни допир на копче, мека светлина не е груби. 【Лесно да се Откажам】 : Тоа само треба 3 главни чекори за да се откажам оваа голема водена бања огледала за ѕид.

Главните карактеристики

Избор на клиент