.

.

5.25 Мотоцикл Несреќа Бар Говорникот Парчиња, Менгеме На Автопатот Бар Говорникот, Лименки, Лесен Мотор Guard Аудио Може да Инсталација, Inetgrates со Стерео Системи, Дименз?

5.25 Мотоцикл Несреќа Бар Говорникот Парчиња, Менгеме На Автопатот Бар Говорникот, Лименки, Лесен Мотор Guard

DEN 1943.76

Пристапност
Во достапна форма

5.25 Мотоцикл Говорникот Лименки Кои Се Специјално Дизајнирани за да се Вклопи во Несреќа Барови, Автопат Барови, или Мотор Чувари.Одговара на речиси сите Велосипеди Опремени со Автопат Барови, вклучувајќи Харли Дејвидсон, Триумф, Индиски, Moto Guzzi, Хонда, Јамаха, Suzuki, и Kawasaki.Вклучува 2 x говорникот парчиња и 2 x стеги.Достапни Големини Менгеме : 1 1/2", 1 3/8", 1 1/4", 1".Направете го тоа сами пакет ви овозможува да изберете јазик на кој сакате.Откачи Лименки Направени со 6061 Авиони Одделение Алуминиум Стелт Жица за Инсталација (без грда жици или терминали).Krypt полиран алуминиум 5 1/4" автопат несреќа бар говорникот парчиња.Додадете вашиот мотоцикл голема потрага лименки и квалитетот звуци.Нашите контејнери ќе се вклопуваат речиси сите мотор чувари/несреќа барови/автопат барови на било велосипед.Изберете звучник бренд сакате, како речиси сите 5.25" јазик ќе одговара.Овие парчиња се цврсти откачи алуминиум со стеги за цевки големини 1 1/2", 1 3/8", 1 1/4", и 1".Говорникот жица се пренесува преку стеги за стелт жичен заврши.Овој производ е продаден во парови и вклучува 2 x говорникот парчиња и 2 x несреќа на автопатот бар стеги.Слики со Kicker јазик натоварени во лименки се за прикажување цели.Ќе биде инсталирање на свој јазик.

Главните карактеристики

Избор на клиент