.

.

Силиконски Врски Повеќе Бои, Леб Кеси со Пресврт Седум боја на Кабел Врски, Силикони Поштенски Врски за Храна, Обновливи Гума Кабелот Врски Змија Врски Мулти Употре

Силиконски Врски Повеќе Бои, Леб Кеси со Пресврт Седум боја на Кабел Врски, Силикони Поштенски Врски за Храна,

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Изработени од 100% Санитарни силикон, BPA free, основно Силиконски материјал.Флексибилни и отпорни на поштенски врски, многу сетови можете да го користите, како што се справи со вашето домаќинство задачи во храна за складирање, да ги задржи на храната свежа, обврзувачки различни видови на пенкала, виси кујнски алатки, електрични жици и приклучоци.Меки Силиконски врски е безбедно за сè , па дури и бебињата, лесна употреба и чистење, за обновливи за било какви работи.Обврзувачки лесно и брзо, изолација, self-locking прицврстување и така натаму, лесно да се отстранат по отстранување, ре-употреба многу пати.Лизга крајот низ дупка во спротивниот крај да се обезбеди во место, се задржи истото ниво на стегање на сите времиња. 14 парчиња силиконски врски, на lenth е 8.26 инчи, може да направи многу нешта, како што се храна за складирање, безбедно затворање храна складирање вреќи за да се спречи spoilage, обврзувачки различни видови на пенкала, виси кујнски алатки, електрични жици, и приклучоци, потребата од организиран начин да се задржи нив заедно.Пакет се Вклучени : *2x темно црвена *2x сина *2x зелени *2x портокал *2x сива *2x розова *2x браун.

Главните карактеристики

Избор на клиент