.

.

homozy Аквариум Риби за Одгледување Кутија за Бебе Риби Мрестилиштата, Двојно Guppies Изведување Инкубатор Изолација Кутија

homozy Аквариум Риби за Одгледување Кутија за Бебе Риби Мрестилиштата, Двојно Guppies Изведување Инкубатор Изолација

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Безбедно и Надгради Дизајн : Направен од Високо квалитетни пластични, Таписерии изработка, сигурно и Безбедно за одгледување, изолирање или acclimating риба, поволни отвори овозможи оптимална вода и лесно да се набљудуваат вашето бебе риба.Мора да се има за бремени риби : Оваа риба одгледувачот е Мрестилиштата за viviparous риба, може да се заштитат новите роден фрај од се јадат, подобрување на стапка на преживување на малолетници на риба.Простор за заштеда & Авто-пловечки : Оваа риба изолација кутија може да се обезбеди за да се аквариум ѕид со вшмукување чаши. 2-слој комбинација не го окупира просторот.на хелиум во долниот дел спречува soiling на кутијата со храна остатоци и измет.Лесно Ракување : 3 минути склопување / расклопување за чистење.Мулти-функционални : Ова одгледувачот кутија за риба резервоарот доаѓа со автономни изолација плоча, може да ја намали опасноста од агресивни риби, заштита повредени риба, мали риби, ракчиња, и други морски clownfish.

Главните карактеристики

Избор на клиент