.

.

Shanrya на камерата Леќи на Камерата Филтри, Кул Рефракција Камера Стакло Филтер Трајни производи за Фотографија, за Дома

Shanrya на камерата Леќи на Камерата Филтри, Кул Рефракција Камера Стакло Филтер Трајни производи за Фотографија,

DEN 936.00

Пристапност
Во достапна форма

Мал во големина, лесен во тежина, лесно да се носат, може да се носи околу, едноставни за ракување и лесен за употреба.Камерата стакло филтер може да се земе уникатен и таписерии со слики, и е погоден за 77mm леќа.Направен од висок квалитет на оптичко стакло материјали, камерата стакло филтер се цврсти, трајни, не е лесно да се оштети, и има долг животен век.Со користење на софистицирана технологија на производство, камерата стакло филтер има висока дефиниција и транспарентност.Може да се создаде кул рефракција во фотографии, и може да потрае неколку интересни ефекти во сцената како што се луѓе, пејсажи, и ноќни сцени.Функција : 1. Може да се создаде кул рефракција во фотографии, и може да потрае неколку интересни ефекти во сцената како што се луѓе, пејсажи, и ноќни сцени.2. Направен од висок квалитет на оптичко стакло материјали, камерата стакло филтер се цврсти, трајни, не е лесно да се оштети, и има долг животен век.3. Камерата стакло филтер може да се земе уникатен и таписерии со слики, и е погоден за 77mm леќа.4. Со користење на софистицирана технологија на производство, камерата стакло филтер има висока дефиниција и транспарентност.5. Мал во големина, лесен во тежина, лесно да се носат, може да се носи околу, едноставни за ракување и лесен за употреба.Спецификација : Предмет Тип : Камера Стакло Filter Material : Алуминиум Легура, Оптички Glass Mount : Прибл. 77mm / 3.0 неприменливи Модели : 77mm Леќа Пакет Листа : 1 x Камера Стакло Филтер 1 x Складирање Bag1 x Прашина Слободни Крпа.

Главните карактеристики

Item Type:
Camera Glass Filter
Material:
Aluminum Alloy, Optical Glass
Mount:
Approx. 77mm / 3.0in
Applicable Models:
77mm Lens
Package List:
1 x Camera Glass Filter 1 x Storage Bag :
1 x Dust Free Cloth :
Избор на клиент