.

.

SHDIATOOL Дијамант Core Вежба Битови 3 Инчен за Тврд Камен Конкретни Мермер Гранит Тули Ласерски Заварени Сува или Влажна Дупка Пили 75mm

SHDIATOOL Дијамант Core Вежба Битови 3 Инчен за Тврд Камен Конкретни Мермер Гранит Тули Ласерски Заварени Сува

DEN 1725.60

Пристапност
Во достапна форма

Држете го машина многу стабилно и даваат нежен притисок.Турбо сегменти може да обезбеди агресивни дупчење брзина (32-милиметри & над) и мазна Сечење на Суво/Влажно Состојба.Започнете со дупчење, како на следниве инструкции.Не даваат премногу притисок или власт на основни делови кога се работи.Ако сегмент стане тапи, ве молиме обидете се да се остри тоа со дупчење дупка на абразивни бетон, а потоа продолжи да се вежба на тврд материјал.Дупчење тешко гранит, мермер, инженерски камен, бетон, тули,ѕидани и сите слични materials Ideal за дупчење на славина за монтажа дупки во камен countertops, водоводни линии на врнежи и vanities Dry или Влажни Дупчење - користете влажни во голема мера ќе го продолжи овој сегмент живот.

Главните карактеристики

Избор на клиент