.

.

NexiGo [Понова Верзија] Допир Контролер Зафат се Покриваат со Зглоб Ремени за Oculus Потрагата 2, Потрагата 2 Допир Контролер Зафат Додатоци, Анти-Фрли се Справи со Заштите

NexiGo [Понова Верзија] Допир Контролер Зафат се Покриваат со Зглоб Ремени за Oculus Потрагата 2, Потрагата

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

【Инсталација и Отстранлив】 ве Молиме прочитајте ги нашите инструкции за инсталација на производот страница прво.Малку е посебен, но ќе се запознаат со тоа по неколку пати. 【Подобро VR Искуство】На Nexi Go допир контролер зафат се покриваат со зглоб на рака е специјално дизајниран за Oculus Потрагата 2. Спречување на допир контролори од тоа да биде фрлена надвор додека играте игри и заштита на допир контролори од влијанието и гребнатини. 【Супериорен Материјал】контрола маска е направена од еко-пријателски премиум силикони што е не се лизга, издржлив и лесен за да го подобрите вашето искуство игра.На зглоб на рака се направени од издржлив СТП кожа за удобност и пот отпор. 【Хуманизирано Дизајн】површината на контрола покрие донесува шема дизајн со што се зголемува триењето, струење и фитили далеку потење.Резервираната дупка на дното на контрола покрие им овозможува на оригиналниот зглоб ремени да ја користите.Тоа е исто така лесно да се инсталира и расклопување.Ве молиме прочитајте го упатството пред да се користат. 【Она што Ќе Добиете за】1 Пар Зафат Маска, 1 Пар Зглоб на Рака и 1 прирачник. (Забелешка : На допир контролори НЕ се ОПФАТЕНИ!).

Главните карактеристики

Избор на клиент