.

.

Queen Size Кревет Рамка, 14 Инчи Платформа Кревет Рамка, Тешки Челик Slat Против Пролизгување Поддршка, Без Кутија Пролет Е Потребно, Бучава Слободни, Лесно Брзо Собранието

Queen Size Кревет Рамка, 14 Инчи Платформа Кревет Рамка, Тешки Челик Slat Против Пролизгување Поддршка, Без

DEN 1029.60

Пристапност
Во достапна форма

ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ РАМКА : Дебелина од легиран челик кревет рамка која може да се одржи дополнителна тешка капацитет.Грижете се-слободен 5 години гаранција.ЗДРАВ КРЕВЕТ РАМКИ : Ова кралицата кревет рамка со засилен нога структура и интегрирана рамка обезбеди максимална стабилност и нема квичат.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Тоа е лесно да се стави на платформа кревет рамка заедно.Пакетот ги содржи сите потребни хардвер и алатки.ПОД КРЕВЕТ СКЛАДИРАЊЕ : 12-инчен под кревет простор отвора вашите претходно потроши простор за складирање!Метален кревет рамка прави вашата соба tidier.НЕ КУТИЈА ПРОЛЕТ е ПОТРЕБНО : креветот рамка е прилично високо, и челик slats форма на цврстата поддршка на фондацијата, не кутија пролет е потребна.Прашање : што е тоа Што го спречува душек од лизгање на црна кревет рамка?.Одговор : душек не се лизга на сите.Тежината на душек има себе во место.Вие не треба да се стави нешто во меѓу душекот и оваа рамка.Прашање : Може ли да го додадете headboard на оваа модерна кревет рамка?.Answer : Да.Можете да прикачите headboard на оваа рамка.Четири нозе на креветот рамка се дизајнирани со дупки, кои лесно можат да бидат поврзани на headboard или подложка за нозе.

Главните карактеристики

Избор на клиент