.

.

SUQ јас OME Метал Салфетка Прстени Сет од 4, Салфетка Носители Токи за Свадба Партија Божиќ Банкет Роденден на денот на Благодарноста Божиќ Денот на Вљубените Декораци

SUQ јас OME Метал Салфетка Прстени Сет од 4, Салфетка Носители Токи за Свадба Партија Божиќ Банкет Роденден

DEN 166.80

Пристапност
Во достапна форма

[Пакет] : Има 4 парчиња апсење на голем rhinestones лилјак крилја & плашлив салфетка прстени, тие ќе бидат совршени завршувањето на допир на вашата трпезариска маса амбиент во текот на ноќта на Вештерките празник, со што силно ноќта на Вештерките атмосферата. [Материјал] : SUQ јас OME лилјак крило ноќта на вештерките салфетка прстени се изработени од легури со висок квалитет, многу силна и не ќе бидат деформирани лесно.На rhinestones на салфетка носителот прстени се цврсти, така што немора да се грижите за својата намалувањето на off. [Деликатна Изработка] : Сите ноќта на Вештерките салфетка прстени се легура прстен со сјајни допирање и сјаен изглед, местото дека живописни јасно rhinestones се поврзува со прстен е многу тесна и не ќе падне. [Ноќта на вештерките Дизајн] : дизајнот на оваа ноќ на Вештерките салфетка прстени е жив blingbling rhinestones spider, на rhinestones на црна пајакот го прави овие ноќта на Вештерките салфетка прстени изгледа повеќе елегантна и луксузна.На многу ноќта на Вештерките дизајн ќе го направат вашиот табела изгледаат повеќе привлечни. [Применливи Прилики] : Овие салфетка прстени се едноставни во дизајнот и може да се користи не само за украсување јадење маси во текот на ноќта на Вештерките, исто така, за секојдневна табела декорација и многу други формални прилики, како што е смешно фустан-up партија. 100% рачно изработени, Црно Дух & Кристал Лилјак салфетка прстени.Идеален за Свадба, Годишнини, Вечера, Подароци,Прослава, Банкет, Празник.Оваа очи-фаќање на салфетка прстени може да ви помогне да ги красат вашата вечера маса многу лесно. 35mm дијаметар на салфетка прстени, погоден за повеќето од салфети.Пакет : 4 парчиња на салфетка прстени (НЕ вклучуваат салфети).Објектот Пакет Количина : 4 парчиња на салфетка прстени.Големина : 35mm дијаметар на салфетка прстени, погоден за повеќето од салфети. 100% рачно изработени, Црно Дух & Кристал Лилјак салфетка прстени.Идеален за Свадба, Годишнини, Вечера, Подароци,Прослава, Банкет, Празник.Оваа очи-фаќање на салфетка прстени може да ви помогне да ги красат вашата вечера маса многу лесно.35mm дијаметар на салфетка прстени, погоден за повеќето од салфети.Пакет : 4 парчиња на салфетка прстени (НЕ вклучуваат салфети).

Главните карактеристики

Избор на клиент