.

.

Zubu Домови Пауза Отпорни Ramen Сад во Собата, Азиски Стил Супа Сад во Собата со стапчиња за јадење, Лажица Постави и 37 оз Сад за Ramen, Јзо, Тестенини, Азија, корејски Ramen, Jjapa

Zubu Домови Пауза Отпорни Ramen Сад во Собата, Азиски Стил Супа Сад во Собата со стапчиња за јадење, Лажица

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

ТРАДИЦИОНАЛНИОТ АЗИСКИ RAMEN САД : ZUBU ДОМОВИ Ramen Сад во Собата вклучува сад, еден пар на стапчиња за јадење и една лажица.Тоа е совршен за ramen љубовници кои сака да се направи ramen на нивните сопствени, или за foodies кои сакаат Азиските тестенини кујна како ramen, јзо или на Оскар за филм ПАРАЗИТ е JJAPAGURI (RAM меморија-НЕ).ОГРОМЕН ДЕЛ : На ramen сад има голем дијаметар од 9" и со капацитетот на 37oz.Пар на стапчиња за јадење се девет и пол инчи долго и лажица осум инчи.ХРАНА БЕЗБЕДНО И ИЗДРЖЛИВИ : На ramen сад е направен со ФДУ во согласност храна безбедно меламнин дека можат да го издржат до 120 C или 250 F.Тоа е лесен и да се загрози-отпорни.Дизајнирани да траат долго време.DISHERWASHER БЕЗБЕДНО : На ramen сад во собата е машина за миење садови-безбедно.Традиционалниот Азиски Ramen сад Само за ВАС!Со нашите Ramen Сад во Собата можете да креирате дека автентични Азиски ресторан во вашиот дом.Со нашиот ресторан-квалитетен производ, вие ќе се чувствувате како да сте јадење на вашиот омилен ramen место.Нашите Ramen Сад во Собата е машина за миење садови безбедно вклучувајќи лажица и стапчиња за јадење.Нашите чаши, исто така, вклучува практични стапчиња за јадење носителот каде што можете удобно да се стави вашиот стапчиња за јадење кога не сте ги користите.Можете исто така да се откажам вашиот лажица на својот носител, па вашиот лажица не слајд во таа супа!Оваа Ramen Сад во Собата ќе се направи совршен подарок за пријатели, семејство или колеги.Ова сигурно ќе им се овозможи на сите пријатно изненадување!!.

Главните карактеристики

Избор на клиент