.

.

Topsy Turvy Превртен Чадор, Windproof, UV Заштита, Капе-Слободен Превртена Дизајн, Hands-Free Опција

Topsy Turvy Превртен Чадор, Windproof, UV Заштита, Капе-Слободен Превртена Дизајн, Hands-Free Опција

DEN 551.76

Пристапност
Во достапна форма

КАПЕ-СЛОБОДЕН ПРЕВРТЕНА ДИЗАЈН - Нашите чадор е дизајниран да се отвори од внатре кон надвор.Тоа значи кога ќе ја затворите чадор надвор станува внатре одржување на вашиот дом или автомобил безбедно од капе вода.Тоа го прави на чадор полесно да се отвораат и затвораат излегов на вашиот автомобил, како и.WINDPROOF ДИЗАЈН - двоен слој крошна дистрибуира сила од ветрот во текот на внатрешната обвивка, спречување на нервира, дури и во gusty услови.ИЗДРЖЛИВИ FIBERGLASS РАМКА - јадрото на чадор е направен од лесен, но силни fiberglass рамка.Капата е двојно-layer крошна штити од дожд, ветер и УВ светлина.C-ОБЛИК РАЧКА - C-во облик на дршката е специјално дизајниран за удобно се вклопуваат на вашиот зглоб или надлактицата.Ова им овозможува на вашите раце да бидат целосно слободни да одговори на телефонот, притиснете бебето превоз, или да го зграби вашиот намирници.ЕКСКЛУЗИВНО ОТПЕЧАТОЦИ - имаме ЕКСКЛУЗИВНИ дизајни за нашите чадори дека нема да најдете никаде на друго место на или на интернет.СЛОБОДНА СТОИ - Topsy Turvy чадори се така конструирани да биде слободна стои кога е затворен, што е уште една карактеристика која може да биде многу погодно во многу ситуации каде што треба да го поставите вашиот чадор надолу.КВАЛИТЕТ - Секој Topsy Turvy чадор е тестиран за правилно функционирање, па можете да бидете сигурни дека ќе добиете висок квалитет на производот.

Главните карактеристики

Избор на клиент