.

.

Палачинка Хартија во Ролна, Премија Дополнителна парична Казна на италијанскиот Палачинка Хартија 60 g, 13.3 регион, Бургундија Црвена

Палачинка Хартија во Ролна, Премија Дополнителна парична Казна на италијанскиот Палачинка Хартија 60 g, 13.3

DEN 478.80

Пристапност
Во достапна форма

✔️ ПАЛАЧИНКА ХАРТИЈА ЦВЕЌИЊА - Совршен за употреба за мали и големи палачинка хартија за цвеќе или било кој друг на вашиот омилен DIY занает дизајни за свадби, бебето тушеви, роденден страни, итн. ✔️ СОВРШЕН ЗА HANDCRAFTING - Дали знаете дека може да се направи хартија цвет backdrops за торта маси и фото снимајте зони?Дали сте за правење на персонализирани покани или цвет ѕид, додадете боја, талент и текстура на вашиот следен DIY проект со нашите високо квалитетни палачинка хартија. ✔️ Се ТРКАЛААТ ДИМЕНЗИИ (20' x 98') - Секоја палачинка хартија се тркалаат мерки 20 инчен во ширина и 98 инчи во должина (50 см x 250 см); Вкупно : 13.3 квадратни.ft. (1.2 м2). ✔️ НАШИОТ КВАЛИТЕТ : - Вистински италијански Палачинка Хартија - Тежина 60 грама - 80% Водат - 100% направена од чиста целулоза - ЕКО пријателски.Палачинка хартија е посебен вид на изработка на хартија имаат способност да се водат и задржете форма.Тоа може да се користи во речиси секој начин да се создаде нешто од хартија за цвеќе, backdrops, centerpieces, и многу други дизајн и floristry креации.Нашите италијански Палачинка Хартија е најдобриот вид на палачинка хартија достапни на пазарот за рачно изработени занаетчиски.Ние се гордееме со тоа што имаат највисоки стандарди за квалитет на боја и се водат, правење на вашиот хартија цвеќиња и палачинка хартија креации трае цел живот.

Главните карактеристики

Избор на клиент