.

.

Спорт Фитнес Вежби Работи Armband Телефон Носителот Торбичка за Алкател Увид, 1, 1c, BLU A5L Однапред L4 L5 C4 Цртичка L4 L5 LTE (Розова Рефлексивни)

Спорт Фитнес Вежби Работи Armband Телефон Носителот Торбичка за Алкател Увид, 1, 1c, BLU A5L Однапред L4 L5

DEN 168.00

Пристапност
Во достапна форма

Кристално јасна пред прозорецот ви овозможува да пристапите на вашите телефони карактеристики; останува јасна и сакајте се оксидираат или бојата со текот на времето. [ УНИВЕРЗАЛЕН се ВКЛОПУВААТ СО ПРИЛАГОДЛИВИ РАКА ]- мека cushioned armband рака 2-инчи широка за да се елиминира pinching и непријатност; armband рака мерки 13" до 18-инчи за цврсти црна боја и 10" до 16-инчи за мисловните armband.[ ПОСТИГНЕ ФИТНЕС ЦЕЛИ ВО долготрајна УДОБНОСТ ]- Овој телефон носителот на armband се направени од мека и еластична Neoprene и Полиуретан материјал за да бидете удобно и да се фокусира на вашето вежбање.Таму е посветен на клучните слот на armband за донесување заедно вашата куќа за скролување, и исто така слушалки држачот за обезбедување лабава кабли додека џогирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент