.

.

Vestil КАКО-346-4PK Конкретни Водител на Четири Гром Комплет, 3/4 Дијаметар x 6-1/4 Должина

Vestil КАКО-346-4PK Конкретни Водител на Четири Гром Комплет, 3/4 Дијаметар x 6-1/4 Должина

DEN 477.12

Пристапност
Во достапна форма

Водител на дизајн го прави инсталација побрзо и полесно.Цинк позлатен челик обезбедува силна сидро точка.Должина на ракав обезбедува додаде безбедност.Водител на изградба се одржи единици во место во најсложените средини.Vestil Конкретни водител на четири гром комплет вклучува конкретни сидро, болт, миење и орев.Водител на дизајн го прави инсталација побрзо и полесно.Цинк позлатен челик обезбедува силна сидро точка.Должина на ракав обезбедува додаде безбедност.Водител на изградба се одржи единици во место во најсложените средини.Мерки 3/4-инчи дијаметар од 6-1/4-инчи должина.

Главните карактеристики

Избор на клиент