.

.

e.l.с. Аглеста Eyeliner Четка (Пакување од 12)

e.l.с. Аглеста Eyeliner Четка (Пакување од 12)

DEN 148.80

Пристапност
Во достапна форма

Пакет од дванаесет, 1 count (Вкупно 12 count).Синтетичка коса taklon четка.Може да се користи со влажна или сува производи.Се создаде беспрекорен изглед со оваа e.l.с.студио четка.Опис на производот Оваа тенка посочи четка создава дури и точни боја примена во една течност движење.Совршен аглеста совет на четката дава точната сместување за концентрирани боја право до lash линија.Се користи за да се применат eyeliner за совршена боја апликација.Од Производителот Оваа тенка посочи четка создава дури и точни боја примена во една течност движење.Совршен аглеста совет на четката дава точната сместување за концентрирани боја право до lash линија.Се користи за да се применат eyeliner за совршена боја апликација.

Главните карактеристики

Избор на клиент