.

.

SciFi Star Trek LED Маса Светилка, Простор Војаџер Пред Приказ 1 Декор, Осветленост Прилагодливи Multicolor LED Ноќ Светлина, Прилагодена Подарок

SciFi Star Trek LED Маса Светилка, Простор Војаџер Пред Приказ 1 Декор, Осветленост Прилагодливи Multicolor

DEN 840.00

Пристапност
Во достапна форма

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. ► Додадете вашиот персонализација : 1) Додадете сопствен текст (Изборен) Напомена : Доколку е потребно прилагодување,ве молиме испратете порака до нас кога ќе се постави цел. ► 7 Бои промена : црвена, зелена, сина, жолта, цијан, виолетова и бела боја. ► Допрете Режим : ве Молиме притиснете на допир копче еднаш за да го смените една боја, ако притиснете 8 пати, боите ќе бидат changedautomatically.Држете исклучете за 2 секунди за да го исклучите. ► Remoter Контрола на Владата : Далечински Управувач со On/Off, 16 бои, се прилагодува осветлувањето, режимот на блицот, мазна режим. ► Ноќ светла за деца, девојки, момчиња, бебе, човекот, жени.Широко се користи во различни средина, како декоративни светилки за дома, спална соба, детска соба, дневна соба, бар, продавница, Кафуле, ресторан, забава, клуб и насекаде каде што сакате.Или како подарок идеи или gadgets, за деца, девојки, момчиња, бебе, жени.Дали би сакале да додадете малку сјај и фасцинантен нешто во вашата соба или во вашата продавница?Ако одговорот е да, нашите LED маса светилка ќе биде совршен додаток на вашата соба.Со својот уникатен дизајн и различни боја опции, тоа ќе биде разговор парче во вашиот дом.Имаме diffrent дизајни за различни прилики.Најдете повеќе огласи во нашата продавница или само да испрати порака до нас ако сакате целосно прилагодено дизајн.► Додадете ја вашата персонализација : Додадете или промените сопствен текст (Опционално).Напомена : Доколку е потребно прилагодување,ве молиме испратете порака до нас кога ќе се постави цел.Испорака : За повеќето земји, тоа обично трае 7-14 дена да пристигне во.(не вклучувајќи го и Цел ракување со времето, 1-2 работни дена).

Главните карактеристики

Избор на клиент