.

.

Вермонт Тенис Топката Количка - 325 Топката Капацитет Тренинг Количка

Вермонт Тенис Топката Количка - 325 Топката Капацитет Тренинг Количка

DEN 2100.00

Пристапност
Во достапна форма

325 ТЕНИСКИ ТОПКИ – број 1 избор за тенис тренери насекаде, ова тенис топката количка може да се пофали импресивен капацитет од 325 тениски топки!.СУПЕР ИЗДРЖЛИВ – рамката е изработена од исклучително тешки, но сепак светлина-во-тежина алуминиум, додека тешки тркала ви овозможи да се користи на било која површина. 100% ПРЕНОСНИ – во Прилог на база на рамката се четири тркала кои ќе ви овозможи да транспорт на вашиот тениски топки од суд до суд со леснотија.Кошница, исто така, се карактеризира со пена се справи.ДОПОЛНИТЕЛЕН простор за ЧУВАЊЕ – Како и голем кошница со lockable капак, оваа количка доаѓа со дополнителен складирање послужавник за остатокот од вашиот тренинг опрема.БРЗА ИСПОРАКА – Priding наоѓаме на ефикасен процес од исходот на испорака, цел и денес и ќе биде во можност да покаже исклучите вашиот бренд-нови тениски топката количка исклучување во ниеден момент!.

Главните карактеристики

Избор на клиент