.

.

Racked Филтер Совети, 1000µl - 96 Совети - Дипломирал - Hydrophobic, Полиетиленски Филтрирани Совети - Стерилни, Autoclavable - Eisco Лаборатории

Racked Филтер Совети, 1000µl - 96 Совети - Дипломирал - Hydrophobic, Полиетиленски Филтрирани Совети - Стерилни,

DEN 552.72

Пристапност
Во достапна форма

1000µl Racked Филтер Совети.Стерилни.Пакување од 96 филтер совети.Дипломирал.Волумен спектар 200 - 1000 µl.Пакет на 96, racked филтер совети.1000µl.Волумен спектар 200 - 1000 µl.Филтер совети се дипломирани и имаат hydrophobic полиетилен филтер кој ги заштитува примероци и pipettes.Стерилни.

Главните карактеристики

Избор на клиент