.

.

НИ воздухопловната Ветеран Крилја Логото Печ Гроздобер Сина Бејзбол Капа - НИ Airman Воена Гордост Подарок - Официјално Лиценцирани

НИ воздухопловната Ветеран Крилја Логото Печ Гроздобер Сина Бејзбол Капа - НИ Airman Воена Гордост Подарок -

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Памук.Детални Печ Извезена со USAF Симбол.Blue & White Текст Гласи : 'Ветеран US Air Force'.Метал Прилагодливи Затворање на Врати - Една Големина Одговара на Повеќето.Совршен Подарок За Вашите Airman - Воена Пензија или Едноставен Знак на Благодарност за Нивната Услуга.

Главните карактеристики

Избор на клиент