.

.

MSTR Падне Миризливи Свеќи, Новина Подароци за Мажите, Келн Свеќа Ароматерапијата за Партнери Сопруг, Божиќ Подарок Идеја, Трева Тегла Черепот Свеќи, Дома Декор Свеќа

MSTR Падне Миризливи Свеќи, Новина Подароци за Мажите, Келн Свеќа Ароматерапијата за Партнери Сопруг, Божиќ

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

????СОВРШЕН КРЕАТИВЕН ПОДАРОК ЗА МАЖИТЕ - Нашите миризливи свеќи се совршен подарок не само за мажите кои имаат сè, но за секој кој ужива во луксузот и питу мириси.Свеќи доаѓаат во луксуз, спремен-за-даде подарок пакување.MSTR свеќи со уникатни череп форма дизајн кој мора да биде само дизајн како ниедна друга!Тоа е и практичните и креативни. ????СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА - 4.5 мл соја свеќа мерки 3.54*2.55*2.87 (L*W*H) инчи.Со келн мирис и изгореници до 40 часа.Совршена големина за спална соба, дневна соба, купатило,дома декор. ????ПРЕМИУМ СОЈА СВЕЌА И без чад - Природен не-загадувачките соја восок од свеќи направени со етерични масла, кои ви донесе силен машки мирис во вашиот дом.Дури и ако без чад свеќа не се запали, свеќи е мирис ќе продираат во целиот простор, давајќи посебен мирис во вашиот дом. ????МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН - Черепот свеќа по горење е дебел транспарентен стаклена тегла, може да биде совршен за Монета банка,ashtray,расте вкусен растенија, молив носителот, мали предмети за складирање кутија, Тоа е убаво home art декорација и figurine колекционерски оркестарот.Черепот свеќа, исто така, за тематските атмосферата декорација во текот на годината.Скелетот украси се погодни за лица вечери, тематски ресторани, дневни соби, продавници и барови. ????ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА - Ако сте во потрага за една мистериозна Christams Подарок за вашиот дечко, тоа ќе биде добар избор!Нашиот уникатен дизајн Миризлива свеќа е perficet idear за сопруг и татко,не само за одмор,но исто така и за bithday ,годишнина и да било време да ја покажете вашата љубов!.

Главните карактеристики

Избор на клиент