.

.

140pcs Кабел за Управување Организатор Комплет со Кабел Ракав Сплит,Само Лепило Кабел Клип Носителот и вратоврска, Self-Locking Кабел Врски Премиум Кабелот за Управување с?

140pcs Кабел за Управување Организатор Комплет со Кабел Ракав Сплит,Само Лепило Кабел Клип Носителот и вратоврска,

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

[Проштална Нередот] : за Користење на нашата кабелот за напојување/кабелски менаџмент за полнење, може да се организира неуредна жици уредно, ослободувањето до повеќе биро простор и ви даваат уредно семејство. [Безбедност] : Кабел конфузија може да направи дом или канцеларија област небезбедни.Со ова целосно полнење, можете да ги намали потенцијалните електрични опасности и заштита на вашите најблиски дома или на работа. [Премиум Материјалот] : компоненти вклучени во комплетот се направени од високо-издржливост, квалитет на материјалите, што може да се осигура дека вие непречено организирање на жици и кабли во следните неколку години.На нашите стеги за кабел се опремени со 3 M лепак, кој е многу леплива да се осигура дека тие се секогаш фиксиран на потребната површина. [Лесен за употреба] : Организирање на жици и кабли никогаш не било полесно!Едноставно тргни надвор од лепило клипот и се држи на било која површина, или пакет на кабли заедно да се применуваат кабел ракави и врски. [Совршен за Полнење] : Овој сеопфатен комплет содржи сè што може да треба да се организира и да управувате со сите кабли во вашиот дом или канцеларија, вклучувајќи ги и 4 кабел за управување со ракави, 10 кабел врски, 100 авто-заклучување кабел врски, и 25 кабел стеги , 1 x самолепливи кабел врски.Tu Tu Shop е начин на живот бренд кој е специјализиран во производство на Канцелариски,Спортски&Отворено, Патување,Насловна&Градинарски производи.Ние сме посветени на иновации да се направи нашите производи совршено се вклопуваат во животот, да ви даде крајниот искуство.Направи спорт, дома,на работа и да патуваат полесно, удобен и ефикасен.

Главните карактеристики

Избор на клиент