.

.

Дувачкиот Антички Телескоп Се Справи W/Роуз Дрво, Дрвени Одење Стап Прекрасен Подарок

Дувачкиот Антички Телескоп Се Справи W/Роуз Дрво, Дрвени Одење Стап Прекрасен Подарок

DEN 1416.00

Пристапност
Во достапна форма

Астрономски Одење Canes -36" до 37" Дизајнер Глава се Справи со Одење Стап.Материјал Месинг и дрво.Употреба : Прошетка со стап тоа може да се во можност да се справи со тежината.Убава Гроздобер Подарок за Господа.Дрвени вратило dismantles во 2 дел.Индискиот зголеми дрво рачно изработени.Дувачкиот Антички Телескоп Се Справи Со Дрвен Стап За Одење Убава Трска.овој стап за одење е уред користи за да обезбеди нарушување на стабилноста или поддржуваат и помагаат во одржување на добро држење на телото.тоа може да потрае некое притисокот на една или на двете нозе.ова одење стап се подобри чувството на сигурност и безбедност при одење.

Главните карактеристики

Избор на клиент