.

.

Прилагодливи Бебе Силикони Туш Капа Деца Перење Шапка Шампон Капа за Капење Бебе Мека Заштита Капа со Косата Измијте Уво Shield Директни Стакло Капа за Деца Деца

Прилагодливи Бебе Силикони Туш Капа Деца Перење Шапка Шампон Капа за Капење Бебе Мека Заштита Капа со Косата

DEN 195.60

Пристапност
Во достапна форма

Мултифункционален, детски шампон капа со прилагодливи earmuffs, да се осигура дека earmuffs точно да ги заштитите ушите најголема мера.Удобен и лесен-за-користење тока дизајн, засилен анти-пропадна да се спречи капа од лизгање надолу во текот на shampooing и капење процес.3 D угоре свиткани пред стреата дизајн поефикасно спречува водата да тече на бебето очите.Супер мека и еластична.Удобно и флексибилни, тоа може да се користи повеќе пати.Шарени и симпатична, удобно и флексибилни.Вашето бебе ќе ви се допадне.Тоа е идеален за капење време.Информација за производот : 100% сосема нов и висок квалитет! !материјал : plastic Color : жолта/розова/сино/green Weight : 200g Packing метод : OPP bag Product опис : Децата прилагодливи туш капа!Погоден е за деца на возраст од 0-6!Мек материјал!Тоа може да се заштити вашето бебе или дете очите од шампон и вода!Кога перење, тоа може да ја спречи блокадата на дишење!Направи шампон интересно искуство за деца!Спречи шампон и вода од кои доаѓаат во контакт со вашето бебе е лице и очи, и истурете го во вашите уши!Пакет Содржина : 1 buc уво заштита туш капа.

Главните карактеристики

Избор на клиент