.

.

Aexit Хардвер Мелничката Рутер Битови Машина 6mm Длабочина 20mm Сечење Кол 6 Флејта ХСС Т Слот Работ Третман & Grooving Битови Крајот Мелница

Aexit Хардвер Мелничката Рутер Битови Машина 6mm Длабочина 20mm Сечење Кол 6 Флејта ХСС Т Слот Работ Третман

DEN 268.80

Пристапност
Во достапна форма

Име на производ : Т Слот Крајот Мелница;Материјал : ХСС.Боја : Сива;Flute : 6. Сечење Дијаметар : 20mm/25/32";Сечење на Длабочина : 6mm/ 15/64".Месо тело со Дијаметар : 12mm/15/32";Вкупна Должина : 90mm/3.5".Нето Тежина : 79g;Пакет Содржина : 1 x T Слот Крајот Mill1 x Случај.Директно месо тело, 6 флејта, Т облик слот, ХСС материјал.Користи широко за мелење челик, алуминиум, бакар и железо.0.

Главните карактеристики

Избор на клиент