.

.

Bonarty Дрво +Ткаенина Beading Одбор Монистра Мат Beading Послужавник за DIY Шиење Везови Накит Одлуки Додаток 10 x 10cm

Bonarty Дрво +Ткаенина Beading Одбор Монистра Мат Beading Послужавник за DIY Шиење Везови Накит Одлуки Додаток

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

Нашите мушка мат е дизајниран да се задржи на најмалите монистра од крие во шевовите на браник.На beading мат материјал го задржува монистра во место и ги спречува возен наоколу.А мушка мат е рамна површина со усна или edge, кој се користи за да се одржи вашите монистра во место додека сте на работа и ги спречува возен наоколу.Материјали : Дрво, Платно.Големина : Прибл. 10 x 2 см / 3.94 x 0.79 инч.Браник е cushioned и се покриени со високо квалитетни материјали.На база на плочата е направена од дрво.Опис : - А мушка мат е рамна површина со усна или edge, кој се користи за да се одржи вашите монистра во место додека сте на работа и ги спречува возен наоколу. - Нашите мушка мат е дизајниран да се задржи на најмалите монистра од крие во шевовите на браник.На beading мат материјал го задржува монистра во место и ги спречува возен наоколу. - Браник е cushioned и се покриени со високо квалитетни материјали.На база на плочата е направена од дрво. - Материјал : Дрво, Платно Големина : Прибл. 10 x 2 см / 3.94 x 0.79 inch Package Вклучува : 1 Парче Beading Мат.

Главните карактеристики

Избор на клиент