.

.

Rubie е Волшебникот од Оз-Glinda Добрата Вештерка Делукс Дете во Костим

Rubie е Волшебникот од Оз-Glinda Добрата Вештерка Делукс Дете во Костим

DEN 685.68

Пристапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Пинк се облекуваат и потпис крунисан headpiece.Официјално лиценцирани Волшебникот од Оз стока.Прекрасна Волшебникот од Оз за првпат беше објавена во 1900 и брзо стана првиот Американски Бајка.Деца Големина одговара на повеќето од 1 до 2 години olds35 до 39 Инчи висок и 30 до 34 килограми.Rubie е има носии и додатоци за вас и вашето семејство ќе уживате во ноќта на Вештерките и сите во текот на годината.Ова вклучува костим облека и круната.Не вклучува стапче.Ова е официјално лиценцирани Волшебникот од Оз костим.

Главните карактеристики

Избор на клиент