.

.

Пер Енергија Tweezer од Grobet Нерѓосувачки Челик Моделот 4

Пер Енергија Tweezer од Grobet Нерѓосувачки Челик Моделот 4

DEN 2258.40

Пристапност
Во достапна форма

Shanks се вовлечен со beveled рабови и поени, кои биле екстра-усовршуваа да игла-како форма и острина.Вкупна должина 4-1/2 инчи (114 мм).Метал : Не ' Рѓосувачки Челик.Точка : Многу Остри.Grobet Датотека Ко.е набавка на Peer Бренд Пинцети на Електролиза Индустрија за многу години.Овие Швајцарската направени пинцети се добро познати во електролиза индустрија.Повторно, овие се Швајцарскиот Направени со Висок Квалитет пинцети, не од неразвиените земји.Користи од страна на Професионални Електролиза.Shanks се вовлечен со beveled рабови и поени, кои биле екстра-усовршуваа да игла-како форма и острина.Вкупна должина 4-1/2 инчи (114 мм).Метал : Не ' Рѓосувачки Челик.Точка : Многу Остри.Grobet Датотека Ко.е набавка на Peer Бренд Пинцети на Електролиза Индустрија за многу години.Овие Швајцарската направени пинцети се добро познати во електролиза индустрија.Повторно, овие се Швајцарскиот Направени со Висок Квалитет пинцети, не од неразвиените земји.Користи од страна на Професионални Електролиза.

Главните карактеристики

Избор на клиент