.

.

Прилагодливи Гира Сетови, Машки и Женски Фитнес Слободни Тежини Сет Тегови, со Поврзување Род може да се Користи како Barbell за Насловна Фитнес и Вежбање Обука

Прилагодливи Гира Сетови, Машки и Женски Фитнес Слободни Тежини Сет Тегови, со Поврзување Род може да се Користи

DEN 4079.76

Пристапност
Во достапна форма

????【Прилагодливи Тежина】 : Со тегови достапен во помали димензии,целосно до 66 кг, вие сте слободни да се прилагодите на тежина поставување за да се задоволат потребите за обука.Направи на сите челик, двојно-layer слој на површината се отпорни на корозија и анти-корозија.Фитнес тегови, комплет ви обезбедува со различни тежина options( 22lbs, 44lbs, 66lbs). ????【Мулти-цел Дизајн】 : Не ограничувајќи се на различни тегови комбинација, фитнес опрема доаѓа со поврзување прачка и може да се состави како barbell да се подобри нога мускулите обука.Мулти-функционални сила за обука опрема нуди подобра обука начин од било која друга вежба машини. ????【Заштедите Пари & Простор】 : Лесен за употреба и не бараат многу простор за складирање, погоден за домашни спортски сали и фитнес ентузијасти на сите нивоа.Со дополнителни Гира Конектор за избор на тегови, ќе може да варира во вашиот тренингот рутина дури и повеќе, додека одржување на вашиот простор чиста и организирана. ????【Здрава и Фитнес】 : Нашата тежина помага обучуваат и да се зајакне вашиот квадрицепси, glutes, задникот, abs, biceps, triceps, нозе и колена дома или во теретана.Со ефективни масти горење фитнес опрема, телото обликување е прилично едноставен и лесен.Совршен роденден/ Божиќ подароци за мажите и жените.

Главните карактеристики

Избор на клиент