.

.

Bissell, Црвена, MultiClean Влажни/Сува Гаража и Авто Правосмукалка, 2035M

Bissell, Црвена, MultiClean Влажни/Сува Гаража и Авто Правосмукалка, 2035M

DEN 3707.76

Пристапност
Во достапна форма

Моќна 11 amp мотор за одлична влажно и суво чистење. 6 литри капацитет да се добие работа без разлика дали се големи или мали.Вклучува дува функција, за расчистување на нечистотија и остатоци од тремови, гаражи и вратите или дури и да се кренат гумени душеци и играчки со вклучени tools. 2 фаза филтрација дизајнирана за да помогне да се прошири на Животот на филтерот и да се обезбеди полесно чистење.Специјализирани авто алатка комплет вклучува пукнатина алатка, прецизност дува/вшмукување инструмент, прецизност влажни вшмукување инструмент, текстил четка и детали/гумени млазницата tools.Нечистотија Првенство Капацитет : 23 L. На Bissell мулти чисти авто влажни плус сува авто vac е совршен мулти-функција вакуум за оние кои сакаат професионален резултати во и надвор од домот.Со 6 литри на капацитет, мензи, без разлика колку се големи или мали, можат да се чистат со леснотија.Плус целосен опсег на специјализирани автомобилски алатки дизајнирани да се направи чистење на сè, од гаражи, автомобили и отворено области бриз.Комбинација на висока моќност 11 amp мотор со комбинација кат алатка за одлична за чистење на тврди подови, област килими и ниска куп carpeting.Влажни кат алатка е дизајнирана за чистење влажни мензи, големи или мали.За над подот чистење на прашина четка и пукнатина алатка, се удобно сместени на одборот за лесен пристап.На компресор функција овозможува лесно отстранување на лисјата и други поголеми остатоци од отворен простор.На BISSELL Multi Clean Авто Влажни + Сува Авто Vac е совршен мулти-функција вакуум за оние кои сакаат професионален резултати во и надвор од домот.Со 6 Литри на капацитет, мензи големи или мали, можат да се чистат со леснотија.Целосен опсег на специјализирани Автомобилски алатки дизајнирани да се направи чистење на сè, од гаражи, автомобили и отворено области бриз!На висока моќност 11 Amp мотор овозможува чистење влажни мензи, чистење над подот и вклучува компресор функција за лесно отстранување на остатоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент