.

.

Мали 38-56kHz Надворешни Универзална IR Приемник Extender работи со повеќето Кабелски провајдери кутии, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на - Verizon FiOS, Comcast Xfinity X1, Кокс, П

Мали 38-56kHz Надворешни Универзална IR Приемник Extender работи со повеќето Кабелски провајдери кутии, вклучувајќи

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Работи Со : Samsung СТ SMT-H4372, Научни Атланта Explorer 46xx HDC Серија, 9865 HDC, 8742 HDC Explorer (со IR ВО порта на задниот панел) Comcast X1 RNG Сет-Топ Кутии VERIZON HD DVR QIP 7xxx серија и VM1101 модел.8 ft Додадете на IR Приемник е совршен додаток, па можете да го сокриете вашиот Кабловска сандаче и други производи, така што тие се надвор од умот.Најмалата Големина на 21mm x 12mm ова е далеку од најмалите помалку наметлива IR Приемник.Едноставна plug and play.Работи Со : Samsung СТ SMT-H4372, Научни Атланта Explorer 46xx HDC Серија, 9865 HDC, 8742 HDC Explorer (со IR ВО порта на задниот панел) Comcast X1 RNG Сет-Топ Кутии VERIZON HD DVR QIP 7xxx серија и VM1101 модел.Го ЗАМЕНУВА Cisco/Научно Атланта IR Extender 1004648,4029013,4022323 Работи со Verizon Fios Кабел кутии модел QIP, CHS, IPC, VMS серија освен QIP6xxx и QIP2500, исто така работи со DTA271, DTA50 итн.Ракавот е Земјата.Приклучок во моќта за кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент