.

.

Солидна Месинг Телескопот Морски Наутички Телескоп 18 со Кафеава Кожа Случај.

Солидна Месинг Телескопот Морски Наутички Телескоп 18 со Кафеава Кожа Случај.

DEN 912.00

Пристапност
Во достапна форма

Антички стил Висок квалитет Телескоп со убава кутија,најдобриот подарок за секого.Цевка Должина : 18" инчи,.Материјал што се Користи : : Цврсти Месинг & кожа.Уникатен Месинг Заврши со Кафеава Кожа случај.Уникатен Дизајн Изработени Од Месинг Телескоп со Кафеава кожа Случај.Совршен Подарок за Патниците, Наутички Колектор И Дома Декоративни.Како Ова е Рачно Изработени производ толку мала боја промени и тежина промени може да се случи, но Квалитетот на производите ќе биде супер-парична казна.

Главните карактеристики

Избор на клиент