.

.

Цртан Филм Декоративни Канцелариски Годишно Организатор Распоред Излет Студент Месечен Календар 2022 Календар Биро Календар Дневен Распоред(1)

Цртан Филм Декоративни Канцелариски Годишно Организатор Распоред Излет Студент Месечен Календар 2022 Календар

DEN 252.00

Пристапност
Во достапна форма

Тип : 2022 Календар.Материјал : Хартија.Големина на : 63*63*32 мм.Боја : Како што е прикажано.Пакетот вклучува : 1 компјутер Биро Календар.Боја : Како shown Type : 2022 Calendar Size : 63*63*32 mm The пакетот вклучува : 1 компјутер Биро Calendar Material : Paper Note : 1. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект. 2. Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 1-3cm различни, вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.

Главните карактеристики

Избор на клиент